Studio Emi

Kosmetyczka Trzcianka

Zobacz ofertę

Dłonie

Metoda żelowa przedłużania paznokci:

Metoda ta polega na nałożeniu na paznokieć żelu, który następnie jest utwardzany za pomocą światła UV. Żel może być nakładany na tipsy, dzięki czemu paznokieć może mieć niemal dowolną długość. Czasami żelem wypełniany jest specjalnie przygotowywany szablon.

Ta metoda pozwala na uzyskanie efektu naturalnego paznokcia. Niekiedy szablony są również stosowane u osób, które posiadają niestandardowy wymiar płytki paznokcia, przez co nie ma możliwości wykorzystania tipsów. Trzecią metodą jest nakładanie żelu na naturalną płytkę paznokcia. Zabieg ten jest szczególnie zalecany osobom, które mają problemy z płytką paznokciową. W ten sposób można wzmocnić strukturę paznokcia, poprawić jego wygląd i zabezpieczyć go przed złamaniem.

paznokcie trzcianka

Przedłużanie paznokci metodą żelową ma oczywiście zarówno swoje wady jak i zalety, o których warto wiedzieć. Do zalet należy zaliczyć to, że zabieg jest bezzapachowy i małoinwazyjny, zaś paznokcie po przedłużeniu wyglądają delikatnie i naturalnie.

Do najpoważniejszych wad tej metody należy podatność na uszkodzenia mechaniczne oraz konieczność uzupełniania powłoki żelowej, mniej więcej co trzy, cztery tygodnie.

Manicure hybrydowy

może zastąpić żel lub akryl. Specjalnie opracowana formuła lakieru do paznokci jest odpowiednio utwardzana w lampie LED lub UV, dzięki czemu można uzyskać warstwę o trwałości porównywalnej do paznokci żelowych, a nawet bardzo mocnej mieszanki akrylowej. Cały zabieg polega na nałożeniu na płytki dwóch warstw – bazy hybrydowej oraz lakieru powierzchniowego. Baza bardzo skutecznie utwardza płytkę, ale w żaden sposób jej nie niszczy. Lakier nawierzchniowy pozwala zaś uzyskać efekt pięknych, lśniących paznokci.

Manicure

zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci.

Skontaktuj się z nami


Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy lub przez telefon.

* Pola wymagane. Jak tylko wyślesz wiadomosć, postarmy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.